Produkty Krytox™

Środki smarne Krytox™

Doskonała wydajność dla każdej aplikacji smarowania.

Oleje i smary Krytox ™ oferują unikalne połączenie właściwości, które zapewniają wyjątkową wydajność, z rozwiązaniami najtrudniejszych problemów. W porównaniu z innymi środkami smarnymi, tylko oleje i smary Krytox ™ łączą wysoką temperaturę, niepalność i obojętność chemiczną w szerokim zakresie warunków. Oleje i smary Krytox ™ wydłużają żywotność najważniejszych komponentów, umożliwiając producentom urządzeń rozszerzanie gwarancji i zakładów produkcyjnych w celu ograniczenia kosztownej konserwacji, przy jednoczesnej poprawie produktywności poprzez ograniczenie awarii komponentów. Mogą one w znacznym stopniu przyczynić się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności.

Oleje i smary Krytox ™ zapewniają doskonałą ochronę i zdolność przenoszenia obciążeń w najtrudniejszych warunkach. Są one szczególnie dobrze przystosowane do użytku w 100% z płynnego lub gazowego tlenu i są skuteczne w temperaturach tak wysokich jak 750 ° F (399 ° C) i tak niskich jak -60 ° F (-51 ° C). Od agresywnego świata obróbki chemicznej, przez wysokie temperatury w najnowocześniejszych zastosowaniach motoryzacyjnych, po krytyczne tolerancje wojskowej specyfikacji lotniczej oraz w wielu innych wymagających branżach, oleje i smary Krytox ™ stają się smarami wybieranymi na całym świecie.

Linia produktów Krytox ™ zapewnia:

  • Wydajność - W porównaniu do innych smarów, tylko oleje i smary Krytox ™ łączą ich poziom stabilności, wysoką temperaturę, niepalność i chemiczną obojętność z doskonałym smarowaniem w różnych warunkach.
  • Zredukowany ślad ekologiczny - stosowanie środków Chemours Oleje i smary Krytox ™ mogą wyeliminować potrzebę stosowania smarów węglowodorowych i ich potencjalnego wpływu na środowisko. Trwają dłużej, więc potrzeba mniej oleju. Są nietoksyczne i nie uwalniają lotnych związków organicznych do atmosfery.
  • Opłacalność - smary Krytox ™ są opłacalne w szerokim zakresie zastosowań, ponieważ zapewniają najwyższą ochronę i żywotność w porównaniu z tradycyjnymi węglowodorami. Producenci urządzeń mogą rozszerzyć gwarancje, a zakłady produkcyjne zmniejszają koszty konserwacji związane z awariami komponentów.

 

Oleje Krytox ™ nie zawierające rozpuszczalników w wodzie, kwasy, zasady i wszystkie typowe rozpuszczalniki organiczne, fluorowane oleje syntetyczne Krytox ™ łączą niezwykłą smarowność z wyjątkowo niską lotnością, tworząc jeden z najbardziej użytecznych środków smarnych na świecie. >>>

Smary Krytox ™ są zagęszczane do różnych lepkości aplikacji za pomocą specjalnych zagęszczaczy PTFE, wraz ze specjalnymi dodatkami, które zapewniają ochronę przed korozją, odporność na ekstremalne ciśnienie i właściwości przeciwzużyciowe. >>>

Dodatki polimerowe Fluoroguard ™ - bezbarwne, bezwonne i chemicznie obojętne dodatki polimerowe Fluoroguard ™ to smary, które migrują do powierzchni materiału i zmniejszają tarcie, zużycie i zmęczenie. Są one przeznaczone do różnych tworzyw sztucznych i termoplastycznych, takich jak acetal i żywica. >>>

Rozpuszczalniki i Środki czyszczące >>>

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd