Smar do części plastikowych samochodu Molykote AI-6159

Molykote® AI-6159 Grease

Syntetyczny smar do smarowania samochodowych części plastikowych i redukcji hałasu przy przesuwie elementów ruchomych. okno, dach). Skład chemiczny smaru to przede wszystkim polialfaolefiny jako olej bazowy, mydło litowe jako zagęszczacz, politetrafluoroetylenu (PTFE-teflon) jako dodatek antycierny ponadto inne stałe dodatki.

Smar jest kompatybilny z większością tworzyw sztucznych, elastomerów i stosowany jest przede wszystkim przez producentów przemysły motoryzacyjnego głównie do prowadnic okna samochodu oraz innych części samochodowych podlegających ruchowi (np. łożyska ślizgowe) w tym również części zawierających uszczelki. Skład smaru zapewnia plastikom i elastomerom doskonałą ochronę przed odkształceniem i zniszczeniem i jest bardzo skuteczny nawet w warunkach silnego zapylania przez bardzo długi okres czasu.

Podstawowe dane produktu Molykote AI-6159

Norma Treść Jednostka Wynik
ASTM 0176 Kolor  biały
Skład: olej bazowy- polialfaolefiny, zagęszczacz-mydło litowe, wypełniacze-dodatki- politetrafluoroetylenu (PTFE)-dodatki antycierne specjalne
Temperatura pracy -40 do 150
JIS K 2220 Penetracja (pracował w 60 uderzeń) 305
Klasa konsystencji NLGI 1
JIS K 2220 Wydzielanie oleju (24 godz., 100 ° C) Bleed % 1,9
JIS K 2220 Odparowanie (22 h, 100 ° C)) % 0,2
ASTM D 2266 Nośność Ball EP, 1200 ob/min/392 N/75 ° C / 1 h mm 0,61
JIS K 2220 Niski moment obrotowy temperatury (-40 ℃)
Początkowy moment rozruchowy mN m 290
Moment po 20 minut czasu pracy mN m 130
JIS K 2220 Korozja miedzi Test (100 ℃,24h 1a

JIS: Japanese Industrial Standard.
ASTM: Amerykańskie Towarzystwo ds. Badań i Materiałów.
SAE: Society of Automotive Engineers

Opakowania: pojemnik 16 kg

Normy i atesty: dobra wydajność do pracy w kurzu, kompatybilny z wieloma elastomerami, kompatybilny z wieloma tworzywami sztucznymi, zapobieganie zjawisku stick-slip, długotrwałe smarowanie.

Ograniczenia: produkt nie jest polecany ani przedstawiony jako zalecany do zastosowań medycznych lub farmaceutycznych.

Trwałość i magazynowanie: przy przechowywaniu w temperaturze poniżej 32 °C smar ma trwałość 36 miesięcy od data produkcji.

Ograniczenia: Produktnie został przetestowany ani przedstawiony jako odpowiedni dla personelu medycznego lub farmaceutycznego.

Tagi: metal/plastik, metal/elastomer, plastik/tworzywo sztuczne, tworzywo sztuczne/elastomer, smar do części plastikowych samochodowych, syntetyczny smar do plastiku, syntetyczny smar do gumy, smar wyciszający,

Smary o podobnych właściwościach: Klübersynth MR 96-31

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!