Spray z atestem spożywczym Molykote FG

 

MOLYKOTE® Food Machinery Spray Oilatest spożywczy NSF H1

Uniwersalny wielofunkcyjny olej mineralny bez smaku i zapachu z atestem spożywczym FDA 21 CRF 178.3570 i USDA H1 w postaci aerozolu o dużej sile przenikania (penetracji) do powierzchni które mamy smarować. Zawarte dodatki EP i AW oraz inhibitory korozji zapewniają dobre właściwości smarne produktu, wysoką odporność na korozję a także zapewniają wysoką obciążalność.

Olej zapewnia dobrą penetrację, wysoką ochronę antykorozyjną i wysoką nośność w zakresie temperatur od -10 °C do 120 °C.

Zastosowanie: Główne aplikacje dla oleju–smaru to łożyska, łańcuchy przekazu, mechanizmy krzywkowe i smarowanie dowolnych elementów mechanicznych w przetwórstwie żywności i napojów. Stosowany jako środek antyadhezyjny w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy, produkcji kartonu i drewna.

Dobrze nadaje się do łatwiej przesuwane na przenośnikach taśmowych, przewodników, płyt ślizgowych i taśmociągach przemieszczających żywności. Produkt skutecznie smaruje części z tworzyw sztucznych i gumy.

Ze względu na liczne związki także stałe obecne w produkcie przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik z olejem.kup teraz emoly

Podstawowe dane MOLYKOTE Food Machinery Spray Oil

Norma Treść Jednostka wynik
 CTM 0176B Kolor  Przeźroczysty
Skład: olej mineralny, dodatki EP i AW, inhibitory korozji, środki penetrujące.
Temperatura pracy ° C -10 Do +120
Gęstość w 20 ° C, g/cm3 0,7
DIN 51 562 Lepkość oleju bazowego w 40 ° C mm2/s 96
ASTM D 562 Lepkość kinematyczna przy 100 ° C mm2/S 11
ASTM D2270 Wskaźnik lepkości oleju bazowego 102
ASTM D97 Temperatura krzepnięcia ° C <-10
DIN 51 350 Four-Ball Tester (VKA), mm 0,5
ASTM D665 Ochrona przed korozją - test zakończony pomyślnie
Temperatura zapłonu, ° C <-58

CTM (Korporacyjna metoda badań) odpowiadają standardowym testom ASTM w większości przypadków. 
ASTM: Amerykańskie Towarzystwo ds. Badań i Materiałów.
DIN: Corporate Deutsche Industrie Norm.
ISO: Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna

Opakowania: 400 ml

Normy i atesty: Spełnia klasyfikację NSF H1 do incydentalnego kontaktu z żywnością, dobre właściwości antykorozyjne, wysoka penetracja, dobra ochrona przed zużyciem

Ograniczenia: Produkt nie został przetestowany ani przedstawiony jako odpowiedni dla personelu medycznego lub farmaceutycznego.

Trwałość i magazynowanie: przy przechowywaniu w temperaturze poniżej 23 °C, w oryginalnych, zamkniętych pojemnikach, to ważność produktu do użytku wynosi 24 miesięcy od daty produkcji.

Tagi: połączenia metal/metal, olej z atestem spożywczym, smar w sprayu z atestem, foodgradeoil, smar w aerozolu do spożywki, Molykote Food Grade Oil Spray

Produkty o podobnych właściwościach: No-Tox HD Food Grade Oil, Food machinery oil, Silicone Spray 804 H1, PURITY FG Spray, Sprayon LU 700, FOODLUBE Spray Multi-Paste, Food Grade Silicone Lubricant.,USAGOL AL, Motip spray Grease,WEICON Spray-on Grease H1, Loctite 8154

 

smar w sprayu z atestem spożywczym

food grade w sprayu

WD-40 z atestem spożywczym

olej z atestem spożywczym

penetrator dla spożywki
smar dla spożywki
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd