Molykote CO-220

Molykote® CO-220

Syntetyczny polyesterowy wysokotemperaturowy olej łańcuchowy z inhibitorami utleniania i dodatkami zwiększającymi przyczepność oraz przystosowany do ekstremalnych ciśnień i zapobiegający korozji. Klasa lepkości ISO VG 220. Olej charakteryzuje się wysoką stabilnością termiczna, zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, zasadniczo nie powoduje powstawaniu osadów w wysokich temperaturach. Podstawowe składniki; olej syntetyczny, antioxidant, dodatki Ep zapewniają długotrwałe smarowanie, brak efektów parowania czynnika nośnego. Ponadto warto dodać, że produkt nie zawiera rozpuszczalników a zastosowane unikalne lepiszcze, zwiększa przyczepność do metalu, nie powodując pogrubienia czynnika smarnego tworząc cienki, ale wystarczający i bardzo przyczepny smarujący film-na łańcuchu.

Najczęściej stosowany do smarowania przenośników łańcuchowych, szyn, lin, otwartych przekładni w suszarniach, komorach zmywających i lakierniach proszkowych. W branży poligraficznej z powodzeniem stosowany do łańcucha maszyny do laminowania. Doskonale sprawdził się przy produkcji tkanin z dodatkami PCV, na liniach produkcyjnych napełniających w puszki w wysokich temperaturach. Warto dodać, że produkt doskonale smaruje łańcuchy rolkowe charakteryzujące się doskonałą elastycznością. Ponadto szeroko stosowany przez przemysł ceramiczny, np. cegielnie, huty szkła, w odlewniach, stalowniach i jako awaryjne smarowanie w młynach. Pomimo poważnej konkurencji w zakresie smarowania produkt DC Molykote CO-220 jest stosowany ze względu na niskie miesięczne zużycie co znacznie zmniejsza koszty eksploatacji.

Sposób nanoszenia jest typowy dla tej konsystencji środka smarnego: nanosić pędzlem, kropelkowo, spreyem-natryskiem lub poprzez zanurzenie.

Podstawowe dane Molykote CO-220kup teraz emoly

Norma Treść Jednostka wynik
 CTM0176 kolor Brązowo przeźroczysty
Skład: olej syntetyczny POE, stabilne temperaturowo inhibitory korozji, dodatki EP zwiększające obciążalność, przeciwutleniacze.
DIN 51 757 Gęstość w temperaturze 20 ° C g / ml 0,94
Zakres temperatur ° C - 10 do +250
DIN 51 562 Lepkość w temperaturze 40 ° C mm ² / s 220
ASTM D-2422 Klasa lepkości na ISO VG 220
Wskaźnik lepkości: 95
DIN 51 350 pt.4 Weld (Four-ball maszyna z ob/min/10 1450), Obciążenie zespawania N 1800
DIN 51 350 pt.5 Nośność mm Index (Four-ball maszyna, 1450 ob/min/800 N / 1 h) Mm 0,8
Krytyczne obciążenie (Almen-Wieland metoda) N 18000
Temperatura zapłonu, ° C -> 200 ° C > 200

ASTM: Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów.
ISO: Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna.
DIN: Deutsche Industrie Norm

Opakowanie produktu: 5 l, 20 litrów

Normy i atesty: niskie parowanie, nie zawiera rozpuszczalników. Powszechnie uznaje się jako ulegający biodegradacji i praktycznie nietoksyczny, może mieć wpływ na niektóre lakiery, tworzywa sztuczne i uszczelnienia

Trwałość i przechowywanie: przy przechowywaniu w temperaturze poniżej 40 ° C w oryginalnych zamkniętych pojemnikach, produkt ten posiada okres trwałości 60 miesięcy od daty produkcji

Ograniczenia: Produkt ten nie jest sprawdzony ani przedstawiony, jako odpowiedni do zastosowań medycznych lub farmaceutycznych.

Produkty o podobnych właściwościach: KlubersynthKluber CH2-100N, OKS 350, BERUSYNTH CU 250, Viscogen KL, Viscogen KLK, Mobil SyntheticOven Lube 1090, Molylube MD-88-E, Chemlube 9100, Chemlube 5093, Anderol Chain Oil XL 220, PLANTOGEAR 220 S.

Tagi: metal/metal, lepkości klasy ISO VG 220, syntetyczny olej do łańcucha, smarowanie łańcucha, smarowanie liny, smarowanie prowadnicy. estr poliolu (POE), wysokotemperaturowy olej syntetyczny, olej do sprężarki o długiej żywotności, oleje poliol estrowe (POE), smar do łańcucha motocyklowego.

smar łańcuchowy

syntetyczny olej do łańcucha z dodatkami EP

olej do łańcucha rowerowego

olej POE

olej do łańcucha w malarni
smar do łańcucha w suszarni
Our website is protected by DMC Firewall!