powłoka antykorozyjna do konserwacji metalu

MOLYKOTE® METAL PROTECTOR PLUS

Przeźroczysty chroniący przed korozją roztwór wosku  syntetycznego w spirytusowym nietoksycznym rozpuszczalniku o niskim współczynniku tarcia, kompatybilny z większością elastomerów (gumy) i  tworzyw sztucznych utwardzany w temperaturze pokojowej. Powłoka odporna jest na ujemne temperatury zewnętrzne i stosowana jest do ochrony przed korozją części metalowych podczas długotrwałego magazynowania oraz transportu, także morskiego. W skład produktu poza woskiem i rozpuszczalnikiem wchodzą również związki które są inhibitorami korozji. Pokrywa Metal protector plus jest idealna do obróbki i często wykorzystywana jest do zabezpieczania na zimę rowerów motorów i samochodów które nie są eksploatowane w czasie przerwy zimowej. Powłoka jest przejrzysta ale istnieje możliwość stosowania dowolnego barwnika rozpuszczalnego w spirytusie. Ponieważ powłoka nie jest tłusta po wyschnięciu, można ja stosować również w warunkach dużego zapylenia i kurzu lub brudu. Produkt bardzo dobrze sprawdził się jako element zabezpieczający formy, matryce  w czasie przechowywania lub przesyłki.

Przed zastosowaniem produktu należy oczyścić powierzchnię i pokryć ją przez zanurzenie, natryskiwanie lub malowanie. Suszyć w temperaturze pokojowej przez około 90 minut. W celu zwiększenia ochrony przed korozją powierzchnia może być pokryta z kilkoma warstwami, które nakładamy każdorazowo po wyschnięciu poprzedniej warstwy. Cienka powłoka może być usunięta przez rozpuszczenie powłoki w rozpuszczalnikach lakowych. Molykote Metal Protector Plus jest kompatybilny z konwencjonalnymi smarami nie jest konieczne, aby zmywać powłokę ochronną przed użyciem smaru.
Podstawowe dane produktu Molykote Metal Protector  Pluskup teraz emoly

Norma

Teść

Jednostka

Wynik

CTM 0176B

Kolor

przeźroczysty

Temperatura pracy

°C

-40 do 120

ISO 2811

Gęstość w temperaturze 20 ° C

g / cm 3

0,84

Temperatura zapłonu

°C

28

ISO / R 1456

Ochrona przed korozją (test w komorze solnej)

h

510

Współczynnik tarcia o skurczowym

μ

0,12

Warunki utwardzania (czas / temperatura

min / ° C

90/20

Termin przydatności: w przypadku przechowywania w temperaturze 20 °C w oryginalnych zamkniętych pojemnikach, produkt ten posiada okres trwałości 60 miesięcy od daty produkcji. Unikać kontaktu z oczami. 

Normy i Atesty: Spełnia wymagania: DEF 68 - 10/2 kod NATO C-634 MIL-C-81309

Tagi: jak zakonserwować rower na zimę, czym zakonserwować rower, powłoka rowerowa na zimę, roztwór wosku w aerozolu, zabezpieczenie matrycy, powłoka na formy.
Produkty o podobnych właściwościach: CavityWax, Terotex-Wax, AntiCorrosionWax Spray TC 72,Anti-CorrosionWaxCoating,AntiCorrosionWaxCoating Spray Manufacturers,OKS 2101,SACI 5300,SACI  5500,DECORDYN 350 Spray.

Our website is protected by DMC Firewall!