Molykote Polygliss N Spray

Molykote® Polygliss N Spray

Silnie przywierający smar do kombinacji metal/metal w ruchu wolnym i średnio szybkim i małych lub średnich obciążeniach nie zawierający ołowiu ani niklu na bazie oleju mineralnego ze specjalnymi dodatkami zmniejszającymi tarcie, inhibitorami korozji, dodatkami EP i środkami zwiększającymi adhezję. Taki skład chemiczny zapewnia produktowi szeroki zakres temperatur roboczych (od -30°C do+ 80°C), doskonałą przywieranie do podłoża, bardzo dobrą ochronę smarowanych elementów. Odporny na zimną i gorącą wodę, roztwory alkaliczne i wiele  kwasów. Olej mineralny Molykote Polygliss-N Oil Spray ze specjalnymi dodatkami to doskonały środek do smarowania zespołów ciernych pracujących w niekorzystnych warunkach pogodowych.
Molykote Poliglis N nadaje się do smarowania wszystkich rodzajów łańcuchów, prowadnic, przekładni otwartych, zawiasów sworzniowych, oraz innych elementów, które są szczególnie narażone na ryzyko niekorzystnych warunków pogodowych lub wilgoci. Odpowiedni, jako smar zacisków bieguna akumulatora, szyn prowadzących, kół zębatych, sworzni. Smar nakładamy poprzez natrysk na powierzchnie, które chcemy posmarować. Wcześniej należy  wyczyścić obszar stosowania od brudu, oleju i rozpuszczalników. Wstrząsnąć  pojemnikiem przed użyciem sprayu.

Podstawowe dane Molykote Polygliss N Spraykup teraz emoly

Norma Treść jednostka wynik
CTM 0176 Kolor Biały, przeźroczysty
 Skład: Olej bazowy mineralny, inhibitory przyczepności, inhibitory korozji
Temperatura pracy °C od -30 do +80
DIN 53 211 Lepkość oleju bazowego w temperaturze 40 ° C, mm ² / s 26,7
DIN 53 217 Gęstość w temperaturze 20 ° C, - g / cm³ 0,8
DIN 51 350 pt.4 Test 4-kulowy (VKA) Obc. zespawania N 1900
DIN 51350 pt.5 Test 4-kulowy Wżery zużyciowe pod obc. 800 N mm 0,9
Test Almen-Wieland Obc. OK. N 20 000

CTM (Korporacyjna metoda badań) odpowiada standardowym testom ASTM w większości przypadków.
ASTM: Amerykańskiego Towarzystwa Badań i Materiałów. 
ISO: Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna
DIN: Deutsche Industrie Norm

Opakowanie produktu: 400 ml

Trwałość i przechowywanie: w przypadku przechowywania w temperaturze nieprzekraczającej 20 ° C, w oryginalnych zamkniętych pojemnikach Molykote Omnigliss ma termin przechowywania 60 miesięcy od daty produkcji

Ograniczenia: produkt nie został przetestowany pod kątem przydatności i nie jest przeznaczony do stosowania w medycynie lub farmaceutyce.

Tagi: metal/metal, łożyska ślizgowe, smar do przegubów, smar do zawiasów, smar do łańcucha, smar do zacisków akumulatora, smar do prowadnic w aerozolu, smar do myjki, dyspersja o właściwościach penetrujących, smar do przekładni otwartych, smar do mechanizmów zegara, smar o dobrej wytrzymałość na rozwarstwianie, smar antykorozyjny, smar do maszyny drukarskiej, smar do obrabiarek do drewna.

Produkty o podobnym składzie lub zastosowaniu: BEL-RAY. MARINE RUST PREVENTATIVE COATING, LOCTITE 8101, Zerust Axxanol Spray-G, SPR-MOLY3790,  X1 1610, DB 600, NANO150SAR, NANOPROTECH BICYCLE,

smar do szyn prowadzących

smar do zacisków akumulatora

smar penetrator antykorozyjny

preparat antykorozyjny w sprayu

smar w aerozolu
smar na zmienne warunki pogodowe
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd