Molykote Supergliss

Molykote® Supergliss

Olej smarny w aerozolu o własnościach penetrujących, odrdzewiających i smarujących używany zarówno do smarowania elementów jak i penetracji przypadku zapieczenia oraz jako środek, które zabezpiecza elementy metalowe przed korozją.
Ponieważ produkt posiada wyjątkowo dużą siłę przylegania do powierzchni metalowych można stosować do elementów wirujących, ponieważ siła odśrodkowa nie jest w stanie pokonać przyczepności produktu, Molykote Supergliss do powierzchni. Innym ciekawym zastosowaniem produktu jest smarowanie elementów krajalnicy do wędlin, krajalnicy do sera, krajalnicy do chleba. Ponieważ na prowadnicach krajalnicy odkładają się elementy białka z produktów, które są krojone z upływem czasu następuje stopniowe utrudnienie ruchów krajalnicy po prowadnicy, prowadzące z czasem do zablokowania ruchu. Wszelkie próby smarowania tego węzła produktami dostępnymi na rynku Polskim nie zdają egzaminu bądź proces smarowanie trwa zbyt krótko. Problem staje się rozwiązany po zastosowaniu produktu Molykote Supergliss mającego właściwości rozpuszczania wielu substancji chemicznych. Podobnie bardzo dobre opinie o skuteczności produktu mają posiadacze sprzętu do siłowni. Smarowanie punktów smarnych wyrobów pracujących na siłowni dzięki zastosowaniu oleju smarnego Supergliss staje się bardzo skuteczne i ekonomiczne ze względu na długotrwałe działanie. Warto dodać jeszcze, że tak wysokie właściwości smarne produktu są zapewnione w niskiej temperaturze sięgającej - 50°C. Takie właściwości oraz wodoodporność pozwalają stosować produkt również do broni pracującej w trudnych warunkach atmosferycznych.
Sposób aplikacji produktu jest zależny od tego czy jest to wyrób w aerozolu czy w postaci płynu. Może być aplikowany za pomocą pędzla, lub w przypadku opakowania spray ręczne poprzez natrysk. W przypadku stosowania produktu DC Supergliss jako ochrony przed korozją, nakładać cienką i równomierną warstwę na oczyszczoną powierzchnię. W zależności od środowiska i warunków pracy powtórzyć proces od czasu do czasu.

Podstawowe dane produktu Molykote Superglisskup teraz emoly

Norma Treść Jednostka Wynik
CTM 0176 Kolor przeźroczysty
Skład: olej mineralny, dodatki przyczepności, inhibitory korozji, rozpuszczalniki, elementy smarne stałe.
Temperatury pracy °C - 50 do +50
ISO 2811 Gęstość w temperaturze 20 ° C g / ml 0,83
DIN 51 562 Lepkość w temperaturze 40 ° C mm ² / s 3,6
DIN 51 350 T.2 Test 4-kulowy Obciążenie zespawania N 1400
DIN 51 350 T.3 Test 4-kulowy Wżery zużyciowe pod obciążeniem 400 N mm 0,9
ISO / R 1456 Test solankowy h 8

CTM (Korporacyjna metoda badań) odpowiada standardowym testom ASTM w większości przypadków.
ASTM: Amerykańskiego Towarzystwa Badań i Materiałów. 
ISO: Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna
DIN: Deutsche Industrie Norm

Opakowanie produktu: 400 ml, 200 litrów

Trwałość i przechowywanie: w przypadku przechowywania w temperaturze nieprzekraczającej 20 ° C, w oryginalnych zamkniętych pojemnikach Molykote Supergliss ma termin przechowywania 1800 dni od daty produkcji

Ograniczenia: produkt nie został przetestowany pod kątem przydatności i nie jest przeznaczony do stosowania w medycynie lub farmaceutyce.

Normy i atesty: def 68 - 10/2 Kod NATO MIL C-634-C-81309, specyfikacja wojskowa C-23411A. Spełnia wymagania: DEF 68 - 10/2 kod NATO C-634 MIL-C-81309.

Tagi: smar dla siłowni, smar do krajalnicy, smarowanie krajalnicy, smar do elementów wirujących, środek penetrujący, 5 w jednym, penetracja; właściwości odrdzewiające; smarowanie; ochrona przed korozją, olej penetrujący, smar do broni., olej o właściwościach penetrujących, smar o właściwościach penetrujących,

Produkty o podobnym składzie lub zastosowaniu:: Boeshield T-9, Penetrating Oil & Lubricant, OKS 427, Forch S401, WURTH HHS 2000, MANOL/M-40, K2 007, LOCTITE LB 8001, Holts Pro12A, MPL 20, KAGER, Motorex Antirust, Jet-Lube 769.

smar do broni

smar penetrujący

olej penetrujący i smarujący

smar penetrujący

olej pełzający
smar do krajalnicy
DMC Firewall is a Joomla Security extension!